Anna Muchnicka

Jestem nauczycielem jogi kundalini 3HO Foundation @Yogi Bhajan, buddyjskiej medytacji Metta Loving kindness i vipassana i nauczycielem Kursu Cudów.

Doświadczenie

Ostatnie siedem lat spędziłam w Azji Południowo-Wschodniej, gdzie szkolę Birmańczyków w biznesie i uczę się od wielkich mistrzów w Tajlandii i Mjanmie technik medytacyjnych, jogi i filozofii Wschodu.

Jestem studentką mojego wieloletniego przyjaciela mnicha, Sayadaw profesora Nodhinanny, jednego z niewielu wykładowców języka palijskiego na świecie, dziekana Uniwersytetu Theravada w Rangunie, w Mjanmie i Nguyen Tien Nghia sędziwej Mistrzyni jogi kundalini z Wietnamu. Od lat dzielę się z ludźmi filozofią i technikami Wschodu, które praktykuję na co dzień. Praktyki wschodu nadają mojemu życiu jakościowych zmian.

Wolność

Wolność jest największym darem, jaki otrzymałam dzięki tym praktykom. Kiedy zestrajam się z wyższą wibracją, przestaję się czuć jak niewolnik, który się wszystkiego boi. Wolność dała mi doświadczenie bycia nieograniczoną siłą miłości na świecie i bezwarunkowego kochania życia. Wiem, że życie ma plan większy niż ja, więc poddaję się Miłości i pozwalam, aby życie rozwijało się samo.

Praktykowanie medytacji nie odcięło mnie od rzeczywistości. Wręcz przeciwnie, jestem w moim życiu obecna ciałem, duchem i całym sercem. Czas nie przecieka mi przez palce i każdego dnia czuję, że moje życie ma znaczenie.