Joga i Medytacja Kundalini w Drama Way

Każdego dnia masz wybór poddać się uwarunkowaniom umysłu lub wybrać wyższą wibrację radości, miłości i wdzięczności.
Istotą tych zajęć jest oduczenie się strachu i bycie w stanie miłości i radości bezwarunkowo. Zainwestuj w siebie na całe życie i przyjdź na zajęcia co najmniej przez 8 tygodni z rzędu. Jest to minimalny czas, by zmieniły się Twoje ścieżki neuronowe i lepsze samopoczucie i postrzeganie zaczęły być odczuwalne.

💮 ILOŚĆ MIEJSC JEST OGRANICZONA. OBOWIĄZKOWA REZERWACJA.
Zarejestruj się minimum dzień wcześniej, aby zagwarantować swoje miejsce przez maila: info@yoganaka.pl

💮 PRAKTYKA
Poprzez relaks, oddech, asany, mudry, medytacje, mantry, muzykę, odłączenie od mediów, każdy jest na macie z samym sobą. Każde zajęcia będą miały inną tematykę, dostosowaną do Twoich potrzeb. Po sesji odczujesz jasność umysłu, więcej energii, spokój i równowagę i radość życia. Nie potrzebujesz mieć żadnego doświadczenia z jogą, ani medytacją. Nie musisz być rozciągniętym i wysportowanym, by doświadczyć spokoju i radości. Nie będziemy strzelać seksownych mostków i stać na głowie.

💮 CO ZABRAĆ
Matę, koc, (poduszeczkę do siedzenia-opcjonalnie), ciepłe wygodnie ubranie, ciepłą wodę w termosie. Bądź przed śniadaniem. Ewentualnie zjedz pół banana przed wyjściem i wypij tylko ciepłą wodę lub herbatę. Nie zaleca się soków lub kawy ze względu na intensywne praktyki oddechowe.

 

Data

Gru 05 2019

Czas

07:30 - 08:30

Zapisy

info@yoganaka.pl

Więcej

Facebook
Drama Way

Lokalizacja

Drama Way
ul. Chocimska 12 m. 4, Warszawa
Facebook